TAJEMNICZE CHINY
KLUB PODRÓŻNIKA

New Year Eve 2012/2013


Mimo, że Sylwester nie jest tak popularny jak uroczystości chińskiego Nowego Roku, ale jedno jest pewne, że nie brakuje radości i emocji w Chinach. Jeśli jesteś w Chinach najlepiej skierować się w stronę Hong Kongu. Hong Kong jest jednym z najbardziej znanych miejsc publicznych zabaw, restauracji i lokali rozrywkowych.Na Sylwestra w Hong Kongu, najlepiej wybrać się na obiad do restauracji, który ma dobrą atmosferę i serwuje świetne jedzenie. Lepiej jest zarezerwować stolik z góry aby uniknąć rozczarowania..

Times Square ,centrum handlowe Hongkongu

To tutaj odbywają się główne uroczystości powitania Nowego Roku Spadająca kula podobna jak na Time Square w Nowym Jorku oznacza pożegnanie starego roku i powitanie nowego. Jabłka są oświetlone i to szczególne wydarzenie nazywane jest "Times Square Countdown Apple."

Ngong Ping chwiejna i ryzykowna jazda jest wspaniałą rozrywką na zakończenie roku dla ludzi żądnych adrenaliny i sportowców ekstremalnych . Istnieją różne inne możliwości, aby uczcić olśniewający Sylwester w Hong Kongu. Olśniewające fajerwerki na port może wzbudza wizualnej rozkoszy. Najlepsze lokali w Hongkongu znajdują się wzdłuż nabrzeża w Wanchai lub Tsim Sha Tsui. Są one dość tłoczne ale zapewniają też niezapomnianą zabawę, to dobra też okazja by poznać wielu interesujących ludzi. Jeśli szukasz luksusowego lokalu gdzie odbywają się najbardziej eleganckie bale wtedy najlepiej wybrać dzielnicę Lan Kwai Fong. Lan Kwai Fong jest doskonałym miejscem, a bale karnawałowe są organizowane tu przez cały rok lokale więc zatrudniają najwyższej klasy globmasterów i wodzirejów.

Niektóre z popularnych miejsc, w Hong Kongu, gdzie ludzie zbierają się, by oglądać fajerwerki, Central District, Causeway Bay i Tsim Sha Tsui Harbourfront, Victoria Harbour, Culture Center, Site Tamar i Ocean Terminal. Countdown Carnival, skupia tysiące mieszkańców Hongkongu i licznych turystów. Żądnych rozrywki w postaci teatru niemego, muzyki, tańca i pokazów magicznych.

Europa kontynentalna ma własny fascynujący sposób świętowania Nowego Roku. Węgry, to mały kraj, w Europie Środkowej, ma swój własny sposób świętowania i powitania Nowego Roku. Węgrzy mają swoje rodzime zwyczaje, które są pielegnowane w noc sylwestrową. Niektóre tradycje są utrzymywane na wsi, gdzie są one następnie rozpowszechniane z pasją i zapałem.
Menu
Magazyn Sylwestrowy 2012/2013
Praktyczny poradnik Sylwestrowy, porady od zaproszeń, po makijaż, ubiór, zaproszenia i organizację imprezowej zabawy.
Najlepsze lokale na imprezę sylwestrową w Polsce i na Świecie

Na płycie DVD:
nauka tańca na sale balową i tańca dance
playlista sylwestrowa - pliki audio 21 do 05 rano, 9 godzin wspaniałej muzyki,
filmy instruktażowe jak zorganizować szampański Sylwester.
Magazyn ukaże się w wersji pdf 3 listopada, do 15 pazdziernika przyjmujemy ogłoszenia lokali na email: carnaval@vip.onet.pl
Tworzenie stron internetowych - Kreator stron WW